2023-03-24 Przy kawie o kulturze

Wzięliśmy udział w spotkaniu "Kawa ze społecznikami", które zorganizowało Stowarzyszenie Elementum. Była to okazja do przeprowadzenia pierwszych badań ankietowych w ramach projektu Dom kultury + Inicjatywy miejskie.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele lokalnych NGO, grup inicjatywnych oraz instytucji działających na terenie miasta. Partnerstwo ma znaczenie - chcemy wspólnie projektować ofertę Miejskiego Ośrodka Kultury i wspierać lokalne grupy inicjatywne w organizowanych przez nich działaniach.
Ankiety dotyczą potencjału kulturowego Międzyrzeca i jego mieszkańców. Kadra MOK opracowała pytania w konsultacji z Narodowym Centrum Kultury, by były jak najbardziej owocne. Już wkrótce udostępnimy je w formie online, spodziewajcie się nas także w przestrzeni miasta.
Przypominamy, że nasze działania prowadzimy w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023.

2023-02-06 Dom Kultury plus Inicjatywy Miejskie

Z radością informujemy, że Narodowe Centrum Kultury zakwalifikowało nas do tegorocznej edycji programu „Dom Kultury +”. To dla nas wyróżnienie, bo spośród 135 wnioskujących instytucji komisja wyłoniła 60 beneficjentów.
Dzięki temu w Miejskim Ośrodku Kultury zrealizujemy projekt "Dom Kultury + Inicjatywy Miejskie", który umożliwi budowanie kultury naszego miasta razem z Wami. Co zrobimy w ramach projektu?
▪ Będziemy przeprowadzać spotkania z mieszkańcami i badania ankietowe, dotyczące potrzeb kulturalnych oraz potencjału kulturotwórczego Międzyrzeczan - zapytamy o Wasze zainteresowania i pomysły na wydarzenia kulturalne w naszym mieście.
▪ Wnioski z badania podsumujemy w diagnozie potrzeb kulturalnych mieszkańców miasta Międzyrzec Podlaski, którą udostępnimy jako ebook na naszej stronie internetowej.
▪ We współpracy z Narodowym Centrum Kultury i burmistrzem miasta Miedzyrzec Podlaski przeprowadzimy konkurs na inicjatywy miejskie z obszaru kultury i dofinansujemy realizację najciekawszych pomysłów.
▪ Wszystkie działania będą realizowane pod okiem animatora z Narodowego Centrum Kultury, by przyniosły jak najlepsze efekty.
Naszym potencjałem jesteście Wy - osoby z pasją, młodzież, dzieci, dorośli i seniorzy, organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne. Liczy się każda głowa pełna pomysłów i gotowość do ich realizacji z naszą pomocą.

2023-01-29 Wyniki finału WOŚP

2023-01-23 Aukcja na rzecz WOŚP

Przedstawiamy niektóre przedmioty ofiarowane na aukcję, więcej w linku WOŚP Międzyrzec:

https://www.facebook.com/wospmiedzyrzec

2023-01-26 Spotkanie Wolontariuszy WOŚP

2023-01-29 Finał WOŚP w Międzyrzecu

FERIE ZIMOWE z MOK

Zapraszamy

Polecamy
Międzyrzec Podlaski Stowarzyszenie Rozwoju Żeglarstwa Serwis taneczny Zbigniewa Sieduszewskiego Konna Straż Ochrony Przyrody i Tradycji
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Międzyrzec Podlaski - Twoje miasto ONLINE Fakty, Kultura, Sport, Informator WAŻNE INFORMACJE I WYDARZENIA W BIALA24.PL

Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim

ul. Warszawska 37, 21-560 Międzyrzec Podlaski, tel. +48 83 371 78 07, fax: +48 83 371 23 79
e-mail: kultura@miedzyrzec.pl, godziny pracy administracji: poniedziałek-piątek: 07:30 - 15:30

© 2024 Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.

Created by: 4interactive