2022-04-30 Wschodnia Bitwa

Udział wzięło 114 uczestników z czego łącznie powstało 185 startów (niektórzy zawodnicy startowali 2/3 razy w różnych kategoriach)
Gościliśmy tancerzy z Polski z takich miast jak: Siedlce, Racibórz, Międzyrzec Podlaski, Warszawa, Krynica-Zdrój, Dąbrowa Górnicza, Białystok, Łomża, Konstantynów, Olsztyn, Ryn, Jelenia Góra, Muszyna, Pruszków, Wrocław, Płock, Stalowa Wola, Lublin, Ornontowice, Katowice.
Przyjechali również reprezentacji takich krajów jak Ukraina, Białoruś oraz Kazachstan.

 

ZWYCIĘZCY TURNIEJU:

KATEGORIA DO 11 LAT 1vs1
I miejsce - bboy ElectroSpike (Białoruś) Aleksei Bogdan
II miejsce - bgirl Spark (Polska) Gabierla Dymowicz
III miejsce - bboy Akro (Polska) Alan Miczajka

KATEGORIA 12-15 LAT 1vs1
I miejsce - bboy Littleman (Polska) (Szymon Dmoch)
II miejsce - bboy Denver (Ukraina) Danylo Zapara
III miejsce - bboy Rubik (Ukraina) Kyrylo Ruban

KATEGORIA 2vs2 OPEN
I miejsce - bboy Arczek, bboy Gieras (Polska) Artur Głogowski, Dawid Gieranin
II miejsce - bboy Myśliwy, bboy Barti (Polska) Kacper, Myśliwiec, Bartosz Peregrym
III miejsce - World Of Funky (bboy Chadzik, bboy Ćmieniu) (Polska)

BGIRL CONTEST
I miejsce - bgirl Sandi (Polska) (Sandra Połujańska)

POWERMOVES CONTEST
I miejsce - bboy Denver (Ukraina) Danylo Zapara

FOOTWORK CONTEST
I miejsce - bboy Saga (Polska)

Życzenia wielkanocne

2022-04-03 Jarmark Wielkanocny

2022-03-24 Pokaz tańca par sportowych Iskra

Nowe zapisy na zajęcia

2022-03-19 Wschodni Jam vol.2

W sobote 19 marca 2022 roku odbył się Turniej Break Dance Wschodni Jam vol.2.

To już druga edycja wydarzenia, które jest skierowane do tancerzy breakdance z Miejskiego Ośrodka Domu Kultury oraz zaprzyjaźnionych szkół tańca. Przyjechała do nas Szkoła Tańca Boogie Town z Białej Podlaskiej oraz tancerze z Siedlec, którzy na co dzień szkolą się pod okiem Tomka Łęczyckiego (bboy Łęczyk).
WYNIKI:
KAT. ZAAWANSOWANA
1 miejsce Iga Czwerko (bgirl Czwero) - MOK
2 miejsce Maciej Kożuch (bboy Kfazam) - Boogie Town
3 miejsce Nadia Waszczuk (bgirl Tokyo) - MOK
4 miejsce Aleksander Rzeńca (bboy Olson) - MOK
KAT. ŚREDNIO ZAAWANSOWANA
1 miejsce - Staś Smerachansky (bboy Spiner) - Boogie Town
2 miejsce - Ksawery Boruta (bboy Boruta) - Siedlce
3 miejsce - Borys Trębicki - (bboy Borek) - Boogie Town
4 miejsce - Adam Knap  (bboy Knap) - Siedlce
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim startującym w zawodach
Dziękujemy za liczne przybycie oraz aktywność nie tylko tancerzy ale również rodziców :)

2022-03-19

Polecamy
Międzyrzec Podlaski Stowarzyszenie Rozwoju Żeglarstwa Serwis taneczny Zbigniewa Sieduszewskiego Konna Straż Ochrony Przyrody i Tradycji
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Międzyrzec Podlaski - Twoje miasto ONLINE Fakty, Kultura, Sport, Informator WAŻNE INFORMACJE I WYDARZENIA W BIALA24.PL

Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim

ul. Warszawska 37, 21-560 Międzyrzec Podlaski, tel. +48 83 371 78 07, fax: +48 83 371 23 79
e-mail: kultura@miedzyrzec.pl, godziny pracy administracji: poniedziałek-piątek: 07:30 - 15:30

© 2023 Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.

Created by: 4interactive