Aktualności

Wakacyjne zajęcia wokalne

Wakacyjne zajęcia MOK - wakacje z Babcią

Wakacyjne zajęcia MOK - plastyka

     ZAPOWIEDZI

Letnie kino pod gwiazdami - 6 i 20 sierpnia

Repertuar Kino za Rogiem - sierpień 2017

Wakacje w Międzyrzecu

Wakacyjne zajęcia otwarte w MOK

UWAGA!

Zajęcia wokalne przeniesione z 16 i 17 sierpnia na 18 i 19 sierpnia!

Bezpłatne seanse wakacyjne dla dzieci w Kinie za Rogiem

     RELACJE

2017-06-03 Królewskie Wiwaty

2017-06-06 Przegląd Teatrzyków Dziecięcych o laur Czarnej Róży

6 czerwca 2017 roku odbyła się kolejna edycja Przeglądu Teatrzyków Dziecięcych o laur Czarnej Róży. W tym roku do udziału w Przeglądzie zgłosiły się 4 grupy teatralne: Grupa Teatralna kl. III d z Zespołu Placówek Oświatowych nr 3, Kraina Kota Atlasa (grupa V) z Samorządowego Przedszkola nr 2, Grupa Tygryski z Przedszkola nr 4 oraz Jeżyki (grupa IV) z Samorządowego Przedszkola nr 2.

Gośćmi honorowymi i jednocześnie jurorami byli Państwo Krystyna i Ryszard Kornaccy, których „Czarna róża. Zbiór baśni i opowieści z Podlasia” stał się przyczynkiem do zainicjowania Przeglądu. Przedstawienia oceniał też wiceprezes Międzyrzeckiego Stowarzyszenia Teatralnego Leszek Sokołowski.

Bogaty, świetnie dobrany repertuar, różnorodny charakter spektakli sprawił, że młoda, licznie zgromadzona publiczność nie mogła się nudzić.

Laur Czarnej Róży trafił do przedszkolaków z dwójki za spektakl „Kopciuszek” oraz trzecioklasistów z ZPO nr 3 za przedstawienie ”Oto jest Kasia”.

Młodym aktorom i ich opiekunom gratulujemy.

Podziękowania należą się też Pani Ewie Stępień z Pracowni Ceramiki Artystycznej „Szamotnia” za wykonanie i ufundowanie przepięknych i niepowtarzalnych statuetek Czarnej Róży.

2017-05-20 XXII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Marii Konopnickiej

Jury XXII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Marii Konopnickiej w składzie:
Waldemar Michalski – przewodniczący jury – poeta, prozaik, krytyk literacki, redaktor kwartalnika literackiego „AKCENT” w Lublinie, wiceprezes ZLP – Lublin;
Grzegorz Michałowski – członek jury
redaktor Kwartalnika Podlaskiego, tłumacz, wydawca, animator kultury, „łowca talentów”;
Jolanta Adamczyk – sekretarz jury – emerytowany nauczyciel polonista, pomysłodawczyni i założycielka Grupy poetyckiej „Zefirek”, prezes MST, ogłasza listę laureatów:


Nagroda specjalna za utwory literackie o historii Międzyrzeca Podlaskiego:
Nadia Czempińska-Jankiewicz
– ZPO nr 3, kl. IV; za opowiadanie Spacer z jesienią.

Poezja – szkoły podstawowe:

I nagroda – Małgorzata Chodyka, godło „Dziewczyna gór”; ZPO nr 3 Międzyrzec Podlaski kl. V – za zestaw nadesłanych wierszy: Wiosna, O świcie, Marzenia.

II nagroda – Antonia Rychlewska, godło „Tańcząca wśród gwiazd”; Szkoła Podstawowa nr 41 im. Stanisława Staszica w Warszawie kl. V – za zestaw nadesłanych wierszy” Moja przyjaciółka Wiosna, Spotkanie, To co ważne.

III nagroda – Paulina Sobczak, godło „Calineczka”; ZPO nr 3, kl. IV, Międzyrzec Podlaski – za wiersz rozpoczynający się od słów Bezpieczna czuję się tylko w brązie…

 Wyróżnienia równorzędne

Wiktoria Grudzińska, godło „Mała Mysz”; Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. H. Sienkiewicza w Międzyrzecu Podlaskim – za zestaw nadesłanych wierszy.

Weronika Myszka, godło „Mysia”; ZPO nr 3 Międzyrzec Podlaski – za wiersz Huśtawka.

Barbara Janicka, godło „Bazyl”; ZPO nr 2 Międzyrzec Podlaski – za wiersze Ja i Bajkolandia.


Proza – szkoły podstawowe:

I nagroda – Kacper Penda, godło „Szalony Kapelusznik”; Szkoła Podstawowa nr 41 im. Stanisława Staszica w Warszawie, kl. V – za opowiadanie Biwak.

II nagroda – Weronika Łopacka, godło „Mela”; ZPO nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim kl. VI – za opowiadanie Zapach krwi.

III nagroda – Małgorzata Chodyka, godło „Dziewczyna gór”; ZPO nr 3 Międzyrzec Podlaski kl. V – za opowiadanie Bajka o Tęczusiu, który marzył o wielobarwnym świecie.

 
Poezja – gimnazja:

I nagroda – Lea Olszewska, godło „Iskra”, Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie – za zestaw nadesłanych wierszy.

II nagroda – Maria Chudzińska, godło „Szarlin”; Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni, kl. III – za zestaw nadesłanych wierszy.

III nagroda – Faustyna Wojdakowska, godło „Wędrowiec”; Gimnazjum nr 2 w Białej Podlaskiej kl. III – za zestaw nadesłanych wierszy, ze szczególnym wskazaniem na wiersz Święte myśli.

Wyróżnienia równorzędne

Klaudia Wypustek, godło „Kauka”; Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Międzyrzecu Podlaskim kl. I – za wiersz Czas goni nas.

Karolina Wołodko, godło „Domatorka”; Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie – za zestaw wierszy, ze szczególnym uwzględnieniem tekstu Najpiękniejszy.


Proza – gimnazja:

I nagroda – Aleksandra Semeniuk, godło „Baletnica”; ZPO nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim kl. I – za opowiadanie W pogoni za marzeniem.

II nagroda – Emilia Kłoczko, godło „Myszka”; Gimnazjum im. T. Kościuszki w Tucznej – za opowiadanie Dom.

III nagroda – Zofia Kulhawczuk, godło „Patite”; Zespół Placówek Oświatowych w Piszczacu kl. III – za opowiadanie Nieustanna walka.

Wyróżnienia równorzędne

Oliwia Łuszyńska, godło „Łycha”; Gimnazjum nr 3 w Świdnicy kl. III – za opowiadanie Pani czasu.

Dorota Marciniuk, godło „Arya”; ZPO nr 3 Międzyrzec Podlaski kl. III – za opowiadanie W poszukiwaniu miłości.


Poezja – szkoły ponadgimnazjalne:

I nagroda – Andrzej Jagiełłowicz, godło „Kolekcjoner słów”; XLIV LO im. Antoniego Dobiszewskiego, Warszawa kl. II – za zestaw nadesłanych wierszy.

II nagroda – Wiktoria Wereszyńska, godło „Rak”; Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, kl. II – za zestaw nadesłanych wierszy.

III nagroda – Wiktor Lewandowski, godło „Bransoleta”; LO Międzyrzec Podlaski – kl. III – za wiersze Notatnik niosący trzeźwość i Gdzieś tam kiedyś tam.

 

Wyróżnienia równorzędne

Joanna Nowak, godło „Sylvio”; Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, kl. III LO – za zestaw nadesłanych wierszy.

Benedykt Lewandowski, godło „Idiotyzm doskonałości”; ZSE kl. III Międzyrzec Podlaski – za zestaw nadesłanych wierszy.

Hubert Winczewski, godło "Wilk"; Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku klasa II – za zestaw nadesłanych wierszy ze szczególnym uwzględnieniem tekstu Epitafium dla Witolda Pileckiego.


Proza – szkoły ponadgimnazjalne:

I nagroda – Aleksandra Kurowska, godło „Lalima”; I LO im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie – za opowiadanie Wolność na „W”.

II nagroda – Eliza Korneluk, godło „Defoux Couvier”; LE Międzyrzec Podlaski – za opowiadanie Deszcz grzeszników.

III nagroda – Małgorzata Szkuta, godło „Loretta”; LO im. gen. Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim – za opowiadanie Jak powstało łóżko.

Wyróżnienia równorzędne

Przemysław Korczak, godło „Korcziello”; Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim – za opowiadanie Efekt Motyla.

Klaudia Adamczyk, godło „Kruk”; LE Międzyrzec Podlaski – za opowiadanie Z lotu ptaka.

Podziekowania

Na szczególne słowa uznania zasługują instytucje wspierające finansowo konkursowe działania oraz darczyńcy indywidualni, szczególnie zaś dziękujemy:
Państwu Krystynie i Ryszardowi Kornackim – inicjatorom Konkursu i wieloletnim jego realizatorom;
Panu Sławomirowi Sosnowskiemu – Marszałkowi Województwa Lubelskiego – za zainteresowanie Konkursem i wsparcie w jego realizacji;
Starostwu Powiatowemu w Białej Podlaskiej za tradycyjne życzliwe sponsorowanie Konkursu;
Panu Zbigniewowi Kotowi – Burmistrzowi Miasta Międzyrzec Podlaski za osobiste zaangażowanie i organizacyjną pomoc;
Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Międzyrzecu Podlaskim za niezmiennie życzliwy współudział organizacyjny a szczególnie nieodpłatne udostępnianie sali na finalną konkursową uroczystość;
Panu Wiesławowi Kozaczukowi – Prezesowi Banku Spółdzielczego w Międzyrzecu Podlaskim;
Panu Leszkowi Michalcowi – Nadleśniczemu Nadleśnictwa Międzyrzec;
Pani Marzenie Skrzyneckiej – właścicielce firmy „PLANIMETR” Biała Podlaska;
Panu Franciszkowi Mikołajukowi – właścicielowi firmy ZPHU KABAR Rogoźniczka;
Panu Pawłowi Krupskiemu – Dyrektorowi firmy Dr Gerard;
Panu Krzysztofowi Szczygłowskiemu – Prezesowi PSS „Społem” w Międzyrzecu Podlaskim
;
Panu Ryszardowi Turykowi - Prezesowi Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Międzyrzecu Podlaskim.

2017-05-10 XXXVI Mały Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatowe

Laureaci XXXVI Małego Konkursu Recytatorskiego w Międzyrzecu Podlaskim klasy I-III – eliminacje powiatowe:
1. miejsce – Jan Telaczyński – Łomazy
2. miejsce – Bartłomiej Juszkiewicz – Konstantynów
3. miejsce – Julia Malczuk – Leśna Podlaska
Wyróżnienia: Marlena Hołownia – Łomazy, Jan Chomiczewski – Sławatycze.

Laureaci XXXVI Małego Konkursu Recytatorskiego w Międzyrzecu Podlaskim klasy IV-VI – eliminacje powiatowe:
1. miejsce – Kinga Golec – SP 1 Międzyrzec Podlaski
2. miejsce – Weronka Myszka – SP 3 Międzyrzec Podlaski
3. miejsce – Oliwia Supruniuk – Łomazy
Wyróżnienia: Zuzanna Piątkowska – Piszczac, Maja Dorosz – Konstantynów.

2017-05-09 XXXVI Mały Konkurs Recytatorski - eliminacje miejskie

Laureaci XXXVI Małego Konkursu Recytatorskiego w Międzyrzecu Podlaskim klasy I-III – eliminacje miejskie:
1. miejsce – Daria Koleśnicka SP 3
2. miejsce – Izabela Omelańczuk SP 3
3. miejsce – Aleksandra Marciniuk SP 3
Wyróżnienia: Wiktoria Szymona SP 2, Weronika Kasianiuk SP 2.

Laureaci XXXVI Małego Konkursu Recytatorskiego w Międzyrzecu Podlaskim klasy IV-VI – eliminacje miejskie:
1. miejsce – Kinga Golec SP 1
2. miejsce – Weronika Myszka SP 3
3. miejsce – Wanessa Staska SP 3
Wyróżnienia: Paulina Sobczak SP 3, Iga Czwerko SP 1.

2017-05-03 Święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Międzyrzecu Podlaskim

2017-04-30 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Pierwszy Krok Taneczny”

Lista klubów:
Biała Podlaska, DIAMENT Komarówka Podlaska, DK w Kocku, EUREKA Biała Podlaska, ISKRA Międzyrzec Podlaski, KTT ART OVO Międzyrzec Podlaski, Łomazy, PN Akademia Uśmiechu, SP w Serokomli, ST AMIGO DANCE BIA Biała Podlaska, ST AXEL Lublin, ST SUKCES M. Oleszczyński, TKS TOP ART Biłgoraj, TOP DANCE Wysokie.

Sędziowie:
Główny: Michał Oleszczyński – Lublin               
Ewa Bień – Lublin               
Milena Domino – Lublin               
Milena Rzewuska – Międzyrzec Podlaski  
Sędzia skrutiner: Zbigniew Wrzyszcz – Tarnobrzeg           

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria wiekowa: Do 7 pocz-śr., Styl: Komb. 3T – wszyscy zawodnicy zajęli I miejsce:
Zuzanna Fiborek – SP w Serokomli, Nikola Bancerz – SP w Serokomli, Rafał Kościuczyk, Adamczuk Ala – ST AMIGO DANCE Biała Podlaska, Kościuczyk Zuzia – ST AMIGO DANCE Biała Podlaska, Nikola Rudzka – ST AXEL Lublin, Andrzejczuk Amelia – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Szpura Szymon, Strok Julia – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Morgunowicz Aleksandra – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Gruszczyński Bartłomiej, Gaworska Monika – Międzyrzec Podlaski, Wysokiński Aleksander, Wedziuk Joanna – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Semeniuk Oliwia – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Lewczuk Piotr, Lewczuk Zofia – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Gmitruczuk Gabrysia – DIAMENT Komarówka Podlaska, Magdalena Głowniak – DIAMENT Komarówka Podlaska, Łobacz Paweł – DIAMENT Komarówka Podlaska, Sak Aleksandra – DIAMENT Komarówka Podlaska, Lipka Maja – DIAMENT Komarówka Podlaska, Kuna Adam, Hołoweńko Maja – PN Akademia Uśmiechu Międzyrzec Podlaski, Cholewiński Jakub, Ostapiuk Blanka – PN Akademia Uśmiechu Międzyrzec Podlaski, Dominik Szymon, Demianiuk Izabela – PN Akademia Uśmiechu Międzyrzec Podlaski, Filipiuk Cezary, Kozłowicz Laura – PN Akademia Uśmiechu Międzyrzec Podlaski, Jaśkowski Wiktor, Zielińska Katarzyna – SP w Serokomli, Nizioł Kamil, Wrona Martyna – TKS TOP ART Biłgoraj, Woliński Maksymilian, Mazur Patrycja – KTT ART OVO Międzyrzec Podlaski, Augustyniuk Lena – KTT ART OVO Międzyrzec Podlaski, Czerkies Kacper – KTT ART OVO Międzyrzec Podlaski, Czerkies Wiktoria – KTT ART OVO Międzyrzec Podlaski, Siljańczuk Maja – KTT ART OVO Międzyrzec Podlaski, Malinowska Michalina – ST AMIGO DANCE Biała Podlaska, Maksymiuk Filip, Markowska Martyna – PN Akademia Uśmiechu Międzyrzec Podlaski, Kunc Natalia – Łomazy, Kremeś Julia – Łomazy, Jabłońska Malina – Biała Podlaska

Kategoria wiekowa: 8-9 pocz., Styl: Komb. 4T – wszyscy zawodnicy zajęli I miejsce:
Makaruk Daria – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Giergun Hubert, Sierhej Nikola – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Stefaniuk Ewa – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Nakaziuk Aleksander, Zasadzińska Ada – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Jaroniec Konrad, Grzeszyk Emilia – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Pińczuk Aleksandra – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Kêpa Szymon, Łobcz Karolina – DIAMENT Komarówka Podlaska, Korszeń Dominika – DIAMENT Komarówka Podlaska, Mickiewicz Amelia – DIAMENT Komarówka Podlaska, Suska Jan, Michalak Roksana – SP w Serokomli, Rościński Adam, Kot Amelia – SP w Serokomli, Morgunowicz Piotr, Tymoszuk Karolina – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Sołtys Hubert, Nizioł Karolina – TKS TOP ART Biłgoraj, Szadkowski Wiktor, Łoś Julia – TKS TOP ART Biłgoraj, Stanicka Zofia, Szafraniec Sandra – TKS TOP ART Biłgoraj, Pogonowski Wiktor, Mazur Izabella – KTT ART OVO Międzyrzec Podlaski, Kulawiec Tomasz, Iwaniuk Karolina – ST AMIGO DANCE Biała Podlaska, Sowa Julia – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Jabłoński Maciej – EUREKA – DK w Kocku, Chomiuk Martyna – DIAMENT Komarówka Podlaska, Domański Amadeusz, Wiącek Anna – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Lipka Marlena – DIAMENT Komarówka Podlaska, Łobejko Julia – DIAMENT Komarówka Podlaska, Kêpa Bartłomiej, Łobińska Wiktoria – DIAMENT Komarówka Podlaska, Pajdosz Karina – DIAMENT Komarówka Podlaska, Gaworski Paweł, Oponowicz Maja – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Zbański Oliwier, Wilczyńska Gabrysia – KTT ART OVO Międzyrzec Podlaski, Jakubski Paweł, Ostapiuk Dorota – KTT ART OVO Międzyrzec Podlaski, Klimiuk Nikola – DIAMENT Komarówka Podlaska, Guz Anna, Guz Katarzyna – DK w Kocku, Guz Marta, Szczotka Zuzanna – DK w Kocku

Kategoria wiekowa: 8-9 śr., Styl: Komb. 5T – wszyscy zawodnicy zajęli I miejsce:
Mielniczuk Jakub, Zdybel Zuzanna – TOP DANCE Wysokie, Dudka Michał, Zając Wanessa – TOP DANCE Wysokie, Bakalarz Mateusz, Krasińska Maja – ST SUKCES M. Oleszczyński Lublin, Łobacz Karolina – DIAMENT Komarówka Podlaska, Cyber Sebastian, Pastuszak Magdalena – TKS TOP ART Biłgoraj, Piątkowska Amelia – DIAMENT Komarówka Podlaska, Sikorska Gabriela – DK w Kocku, Zofia Karwowska – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Daniluk Oliwia – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Majcher Amelia – DK w Kocku

Kategoria wiekowa: 8-9 zaaw., Styl: Komb. 5T:
1 Dudka Michał, Zając Wanessa – TOP DANCE Wysokie
2 Mielniczuk Jakub, Zdybel Zuzanna – TOP DANCE Wysokie
3 Bakalarz Mateusz, Krasińska Maja – ST SUKCES M. Oleszczyński Lublin
4 Sołtys Hubert, Nizioł Karolina – TKS TOP ART Biłgoraj
5 Cyber Sebastian, Pastuszak Magdalena – TKS TOP ART Biłgoraj
6 Szadkowski Wiktor, łoś Julia – TKS TOP ART Biłgoraj

Kategoria wiekowa: 10-11 pocz., Styl: Komb. 5T – wszyscy zawodnicy zajęli I miejsce:
Pajdosz Ewelina – DIAMENT Komarówka Podlaska, Chomiuk Gabriela – DIAMENT Komarówka Podlaska, Hermaniuk Aleksandra – DIAMENT Komarówka Podlaska, Pastuszak Justyna – TKS TOP ART Biłgoraj, Omiotek Dawid, Szafraniec Judyta – TKS TOP ART Biłgoraj, Żelazek Ewelina – DK w Kocku, Czechowska Martyna  – DK w Kocku, Szczotka Klaudia, Pożarowszczyk Oliwia – DK w Kocku, Kępa Natalia, Kępa Maciej – DK w Kocku, Marciniuk Aleksandra – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Dominik Salak, Nakaziuk Weronika – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Mucha Daria – TKS TOP ART Biłgoraj, Goral Aleksandra – DK w Kocku, Romanowska Oliwia – DK w Kocku, Lotko Kamil, Guz Maria – DK w Kocku, Jakoniuk Jakub, Ochijewicz Amelia – KTT ART OVO Międzyrzec Podlaski, Wrona Katarzyna – TKS TOP ART Biłgoraj

Kategoria wiekowa: 10-11 śr., Styl: Komb. 5T – wszyscy zawodnicy zajęli I miejsce:
Chalimoniuk Jakub, Hawryluk Nina – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Sidorczku Oksejuk Kamil, Hryciuk Julia – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Majchrzak Michał, Lesiuk Wiktoria – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Świerżewska Alicja – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Strep Michał, Paluszkiewicz Julia – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Kusaj Paweł, Wrona Kornelia – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Wawerek Amelia – DK w Kocku, Poziemska Kalina – DK w Kocku, Gomoła Maria – DK w Kocku, Guz Zuzanna – DK w Kocku, Skałecka Natalia – DK w Kocku, Cap Cezary, Leszczyńska Wiktoria – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Koźluk Maja – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Kruczek Zuzanna – DK w Kocku, Filipczuk Cezary, Hryciuk Martyna – ST AMIGO DANCE Biała Podlaska, Pietruszewska Patrycja – DIAMENT Komarówka Podlaska, Daniluk Kacper, Dołęga Martyna – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Dobrowolski Szymon, Gomółka Amelia – ST AMIGO DANCE Biała Podlaska, Bielecka Kornelia – ST AMIGO DANCE Biała Podlaska, Makaruk Dominika – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Barczuk Szymon, Mazur Julia – ST AMIGO DANCE Biała Podlaska

Kategoria wiekowa: 10-11 zaaw., Klasa: Brak, Styl: Komb. 5T
1 Cap Cezary, Leszczyńska Wiktoria – ISKRA Międzyrzec Podlaski
2 Chalimoniuk Jakub, Hawryluk Nina – ISKRA Międzyrzec Podlaski
3 Kusaj Paweł, Wrona Kornelia – TKS TOP ART Biłgoraj
4 Majchrzak Michał, Lesiuk Wiktoria – ISKRA Międzyrzec Podlaski
5 Strep Michał, Paluszkiewicz Julia – ISKRA Międzyrzec Podlaski
6 Sidorczuk Oksejuk Karol, Hryciuk Julia – ISKRA Międzyrzec Podlaski
7 Daniluk Kacper, Dołęga Martyna – ISKRA Międzyrzec Podlaski

Kategoria wiekowa: 12-13 pocz_śr., Styl: Kombinacja 5T – wszyscy zawodnicy zajęli I miejsce:
Hadam Paweł, Nizioł Paulina – TKS TOP ART Biłgoraj, Hubica Patryk, Jakubowicz Magdalena – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Węcław Mikołaj, Oponowicz Joanna – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Mielniczuk Paweł, Lenard Wiktoria – TOP DANCE Wysokie, Wyjastyk Stanisław, Sosnówka Natalia – TOP DANCE Wysokie, Snopek Kamila, Sołtys Zuzanna – TKS TOP ART Biłgoraj, Bielak Norbert, Żuk Marcelina – TKS TOP ART Biłgoraj, Stolarczyk Agata – ST AMIGO DANCE Biała Podlaska, Dobrowolski Kacper, Buc Ola – ST AMIGO DANCE Biała Podlaska, Woch Łukasz, Ceniuk Oliwia – ISKRA Międzyrzec Podlaski, Harasimiuk Kinga – DIAMENT Komarówka Podlaska

Kategoria wiekowa: 12-13 zaaw., Styl: Kombinacja 5T
1 Wyjastyk Stanisław, Sosnówka Natalia – TOP DANCE Wysokie
2 Tymoszuk Robert, Filipek Anna – ISKRA Międzyrzec Podlaski
3 Mielniczuk Paweł, Lenard Wiktoria – TOP DANCE Wysokie
4 Snopek Kamil, Sołtys Zuzanna – TOP DANCE Wysokie
5 Bielak Norbert, Żuk Marcelina – TOP DANCE Wysokie
6 Hubica Patryk, Jakubowicz Magdalena – ISKRA Międzyrzec Podlaski

Kategoria wiekowa: Pow. 14 śr_zaaw, Styl: Kombinacja _6T
1 Leszczyński Jakub, Suśniak Dominika – ISKRA Międzyrzec Podlaski
2 Marczuk Bartłomiej, Strysik Julia – ISKRA Międzyrzec Podlaski
3 Mielniczuk Kamil, Głąb Zuzanna – TOP DANCE Wysokie
4 Wołowik Karol, Łobacz Paulina – ISKRA Międzyrzec Podlaski
5 Rudnicka Magdalena – TKS TOP ART Biłgoraj
6 Kuźmicz Wojciech, Grzeszczyk Karolina – ISKRA Międzyrzec Podlaski
7 Chomiuk Monika – DIAMENT Komarówka Podlaska

Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim oraz Klub Tańca Towarzyskiego „ISKRA” składają serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie w organizacji Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego „Pierwszy krok taneczny”:

„Akademii Uśmiechu” – Przedszkole Niepubliczne w Międzyrzecu Podlaskim
Panu Wiesławowi Kozaczukowi – Prezesowi Banku Spółdzielczego w Międzyrzecu Podlaskim
Firmie „GLAMOUR”: Pani Ewie Gruszczyńskiej – Salon Kosmetyczny, Pani Agnieszce Ługowskiej – Salon Fryzjerski w Międzyrzecu Podlaskim
Pani Annie Rzepie właścicielce firmy HANDMADE CREATIVE w Międzyrzecu Podlaski,
Panu Piotrowi Kołodziejczykowi właścicielowi firmy „KOPIPAL” SP. Z O.O. – Transport Międzynarodowy i Krajowy w Luboniu
Panu Leszkowi Michalcowi Nadleśniczemu Nadleśnictwa Międzyrzec
Panu Sebastianowi Rzepie właścicielowi firmy NETCODING w Międzyrzecu Podlaskim
Panu Łukaszowi Saneckiemu właścicielowi firmy OGNISTY SMOK w Międzyrzecu Podlaskim
Firmie PLANTWEAR – producentowi okularów i zegarków z drewna w Radzyniu Podlaskim
PRACOWNI FOTOGRAFICZNEJ Państwa Małgorzaty i Marka Okrasów w Międzyrzecu Podlaskim
Pani Kindze Rosińskiej właścicielce Prywatnego Gabinetu Terapii i Diagnozy „DOBRY POCZĄTEK” w Międzyrzecu Podlaskim
Panu Markowi Chomiukowi właścicielowi firmy „STOLMAR” – meble na wymiar w Międzyrzecu Podlaskim
Pani Magdalenie Cap właścicielce firmy STUDIO FRYZUR „EFFEKT” w Międzyrzecu Podlaskim
Panu Pawłowi Krzewskiemu właścicielowi SALONÓW JUBILERSKICH w Międzyrzecu Podlaskim
Państwu Annie I Andrzejowi Śledź właścicielom ZAKŁADU PRODUKCJI PIECZAREK w Tuliłowie
Panu Robertowi Warownemu właścicielowi firmy „WARMAX” w Międzyrzecu Podlaskim
Firmie ZREMB POLAND SP. Z O.O. w Międzyrzecu Podlaskim

Polecamy
Międzyrzec Podlaski Stowarzyszenie Rozwoju Żeglarstwa Serwis taneczny Zbigniewa Sieduszewskiego Konna Straż Ochrony Przyrody i Tradycji
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Międzyrzec Podlaski - Twoje miasto ONLINE Fakty, Kultura, Sport, Informator WAŻNE INFORMACJE I WYDARZENIA W BIALA24.PL

Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim

ul. Warszawska 37, 21-560 Międzyrzec Podlaski, tel. +48 83 371 78 07, fax: +48 83 371 23 79
e-mail: kultura@miedzyrzec.pl, godziny pracy administracji: poniedziałek-piątek: 07:30 - 15:30

© 2017 Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.

Created by: 4interactive