Aktualności

Zajęcia MOK w sezonie 2021/2022

Tajniki linorytu - warsztaty graficzne

W dniach 3-4 lipca w pracowni graficznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim uczestnicy pod okiem instruktor Anety Pliszki poznawali tajniki techniki linorytu....

więcej »

Głębia ostrości w praktyce - warsztaty fotograficzne

Ćwiczenia ukazały, jak wykorzystać głębię ostrości, nie tylko, aby nadać zdjęciom klimat i nastroj, ale także po to, by uzyskać plany i przestrzeń w kadrze. Następne warsztaty odbędą ...

więcej »

Marek Leszczyński

21-300 Radzyń Podlaski, ul. Zabielska 87/2

 

Urodzny w 1948 roku w Międzyrzecu Podlaskim. W 1967 r. ukończył Państwowe Liceum Technik Plastycznych w Nałęczowie. Studia na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. W dorobku artystycznym ponad 30 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą oraz udział w kilkudziesięciu zbiorowych.

Kazimierz Kubiszyn

21-560 Międzyrzec Podlaski, ul. Wiejska 46

 

Urodzony w 1933 w Jarczowie. Lekarz medycyny, od wielu lat związany z Międzyrzecem Podlaskim. Udział w licznych plenerach malarskich i 60 wystawach zbiorowych. Autor 26 wystaw indywidualnych. Głównie zajmuje się malarstwem olejnym ale pracuje także w technice gwaszu i pasteli. Oprócz malarstwa zajmuje się twórczością literacką, autor wierszy, fraszek. pamiętników.

Grażyna Jezierska

01-875 Warszawa, ul. Zgrupowania Żmija 2 m. 18

 

Urodzona w 1960 roku w Międzyrzecu Podlaskim. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem w PWSSP w Poznaniu w pracowni doc. W. Twarowskiego. Studia podyplomowe: Arteterapia (Instytut Ericksonowski, A M i ASP w łodzi), Kreatywność i Arteterapia (Instytut Pedagogiki Specjalnej i Resocjalizacji – Uniwersytet Warszawski). Pedagog przedmiotów artystycznych w Zespole Szkół Fototechnicznych w Warszawie. Zajmuje się malarstwem. 9 wystaw indywidualnych i liczne udziały w wystawach zbiorowych oraz poplenerowych.

Bernard Homziuk

20-843 Lublin, ul. Koncertowa 9/55

 

Urodzony w 1958 r. w Międzyrzecu Podlaskim. Studia w IWA UMCS. Dyplom z wyróżnieniem z rysunku w pracowni grafiki prof. Danuty Kołwzan-Nowickiej. Pracuje jako adiunkt w Zakładzie Malarstwa i Rysunku II w ISP na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Prowadzi zajęcia z rysunku. W dorobku artystycznym posiada ponad 170 wystaw indywidualnych, grupowych i zbiorowych w kraju i za granicą.

Hanna Adamczyk

21-560 Międzyrzec Podlaski, ul. Balladyny 8/17

 

Ur. w 1968 roku w Międzyrzecu Podlaskim. Studia w Instytucie Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie. Dyplom z grafiki w pracowni Adama Panka. Nauczyciel plastyki w Gimnazjum Nr 1 w Międzyrzecu Podl. Udział w wystawach zbiorowych i plenerach malarskich. Zajmuje się malarstwem i grafiką.

Iwona Cur - grafika

Iwona Cur

 

Urodzona w 1978 roku w Puławach.

Absolwentka Wydziału Grafiki Warsztatowej EAS w Warszawie; dyplom z wyróżnieniem z grafiki w pracowni prof. Waldemara Szysza. Uprawia grafikę. Autorka 5 wystaw indywidualnych. Udział w wielu wystawach zbiorowych, konkursach i warsztatach graficznych w Polsce i za granicą (Niemcy, Belgia, Korea).
Wielokrotna laureatka w konkursie Grafika Warszawska.

Wernisaż - 28 maja 2010

Elena Dąbrowska

 

 

 

Polecamy
Międzyrzec Podlaski Stowarzyszenie Rozwoju Żeglarstwa Serwis taneczny Zbigniewa Sieduszewskiego Konna Straż Ochrony Przyrody i Tradycji
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Międzyrzec Podlaski - Twoje miasto ONLINE Fakty, Kultura, Sport, Informator WAŻNE INFORMACJE I WYDARZENIA W BIALA24.PL

Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim

ul. Warszawska 37, 21-560 Międzyrzec Podlaski, tel. +48 83 371 78 07, fax: +48 83 371 23 79
e-mail: kultura@miedzyrzec.pl, godziny pracy administracji: poniedziałek-piątek: 07:30 - 15:30

© 2021 Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.

Created by: 4interactive